Уряд може поновити усі програми допомоги підприємцям — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд може поновити усі програми допомоги підприємцям

Казна та Політика
543
Уряд може поновити усі програми допомоги підприємцям, які діяли у 2020 році, в тому числі і виплати ФОПам по 8 тисяч гривень. Це залежатиме від карантинних обмежень, які будуть застосовані в Україні.
Про це сказав міністр економіки Ігор Петрашко під час пресконференції на форумі Україна 30.
“Зрозуміло, що ми будемо реагувати. У нас є напрацьовані інструменти. Ми будем залежно від ситуації. Зараз у нас все ж таки окремі карантинні зони”, – сказав міністр.
Водночас він зазначив, що зараз “Україна працює, більшість областей у нас нормально працює”.
“Проте, у нас всі програми, які були напрацьовані минулого року, можуть і будуть застосовані у випадку, якщо такі розширення обмежень будуть продовжуватися”, – додав Петрашко.
Нагадаємо, у 2020 році в Україні запровадили три програми виплат бізнесу, який постраждав через запровадження карантину. Одна з програм – це виплата 8 тисяч гривень найманим працівникам та ФОПам тих видів діяльності, які визначив Кабмін.
За розрахунками Мінсоцполітики, за одноразовою допомогою могли звернутися 712 тисяч осіб.
Усього за одноразовою матеріальною допомогою у розмірі 8 тисяч гривень звернулися близько 480 тисяч ФОПів та найманих працівників. За компенсацією можна було звертатися до 31 грудня 2020 року. До нового року виплачено 3,6 млрд грн. Близько 455 тисяч осіб отримали допомогу у грудні, решта – в січні.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас