MTБB Банк - новий ексклюзивний партнер НК Верес — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

MTБB Банк - новий ексклюзивний партнер НК Верес

Кредит&Депозит
48
MTБB Банк - новий ексклюзивний партнер НК Верес
“Ми захоплені історією успіху Народного клубу Верес, яка не схожа на жоден інший український футбольний проєкт. Верес – це справжня родина із прекрасною атмосферою та палкими вболівальниками, частиною якої ми раді стати. Ми впевнені, що наше партнерство допоможе клубу у його подальшому розвитку та стане мотивацією для місцевої влади і локального бізнесу сприяти розвитку спорту та здорового суспільства на Рівненщині”, – відмітив заступник керуючого з корпоративного бiзнесу MTБ Банку Андрій Гонтажевський.
Народний клуб Верес вітає у своїй червоно-чорній родині нового партнера – MTБ Банк. Партнерство розраховано на три роки.
MTБ Банк та Верес об’єднуть спільні цінності – неухильна віра у свою справу та відданість їй, постійний розвиток для втілення найамбітніших планів, наснага рухатись щодня вперед до перемог.
“Партнерство з MTБ Банк – крок вперед для нашого клубу. Ми прагнемо об’єднати навколо Вереса усіх амбітних, ініціативних і відповідальних людей, які люблять спорт і Рівненську область. Welcome у родину червоно-чорних”, – зазначив президент Народного клубу Верес Іван Надєїн.
За матеріалами:
МТБ Банк (Марфін Банк)
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас