У Кабміні назвали суму, необхідну на відновлення Донбасу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Кабміні назвали суму, необхідну на відновлення Донбасу

Казна та Політика
576
Втрати від окупації територій Донбасу становлять 375 млрд грн, а витрати на відновлення перевищують 21 млрд доларів.
Такі цифри озвучив віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков під час Публічного обговорення проєкту Національної економічної стратегії-2030 на тему: «Реінтеграція тимчасово окупованих територій України».
«За розрахунками експертів Центру економічних стратегій, втрати тільки у Донецькій та Луганській областях становлять 375 млрд грн, і це без врахування вартості активів, які знаходяться на окупованих територіях», — сказав він.
Окрім того, за його словами, за оцінками Віденського міжнародного інституту, витрати на відновлення Донецької та Луганською областей перевищують 21 млрд дол. Специфіка підконтрольної території Донецької та Луганської областей крім недоліків, які існують у всій Україні, мають і специфічні риси — це несприятливий безпековий імідж, ризик загострення військового конфлікту, відсутність доступу до кредитів, зруйновані традиційні ринку збуту, державні шахти збиткові, транзитні маршрути перервані. Маріупольській порт втратив вантажопотік. Крім того, значне мінне забруднення територій, діє заборона на авіа перельоти, складна логістика. І це все, за словами урядовця, лякає бізнесменів.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас