0 800 307 555
0 800 307 555

Середня вартість опалення в будинках з лічильниками


Середня вартість опалення в будинках з лічильниками

У січні в Києві середньозважений тариф на послугу централізованого опалення в будинках, оснащених будинковими приладами обліку тепла склав 33 грн/кв. м.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

У будинках, де проведені енергоефективні заходи, ціна опалення в січні склала в середньому 23 грн / кв.м. Встановлення теплового пункту в будинку, заміна вікон і дверей, утеплення фасаду та інші роботи здатні зменшити теплоспоживання і витрати на комунальні послуги на 40−50%, повідомив також Пантелєєв на засіданні колегії КМДА.

У столиці діє дві муніципальні програми співфінансування, за умовами яких місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт — «70/30» і «Капремонти». Участь в останній можуть взяти всі будинки, в тому числі і ті, де ОСББ або ЖБК не створені.

«Близько 600 будинків провели різні види енергоефективних робіт в рамках програм співфінансування. Ці будинки всього за кілька років заощадили майже 200 млн грн на опаленні та гарячій воді», — повідомив Пантелєєв.

Він також поінформував, що кияни можуть перевірити обсяги споживання тепла у власному будинку за допомогою сайту: teplo.org.ua/.

«На сайті відображена інформація про опалювальну площу будинку, наявність будинкового лічильника, дані про енергоефективні заходи, якщо вони проводилися, і температуру зовнішнього повітря, яка впливає на споживання тепла. Також ресурс дозволяє порівняти вартість тепла в своєму будинку і в схожому. Ми сподіваємося, що teplo.org.ua стане для людей не тільки джерелом інформації про нарахування, а й мотивуватиме до спільних дій заради зменшення енерговитрат і платежів», — сказав заступник голови КМДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua