0 800 307 555
0 800 307 555

"Єврономери" в Харкові збунтувалися проти штрафів у 8,5 тис. грн і вийшли на акцію протесту


"Єврономери" в Харкові збунтувалися проти штрафів у 8,5 тис. грн і вийшли на акцію протесту

Сьогодні, 18 січня, власники авто на іноземній реєстрації (“євробляхери”) вийшли в Харкові на акцію протесту проти штрафів у 8,5 тис. грн, повідомили в русі “Авто Євро Сила” (АЄС). Як розповів UBR.ua нинішній керівник “АЄС Харків” Данило Сергєєв, до 13:30 на протест зібралося близько 200 осіб. І ще прибувають.

Представники АЄС назвали дії поліції перевищенням повноважень, оскільки, за їхніми словами, зараз існує домовленість між МВС і активістами, згідно з якою правоохоронці обіцяли не зупиняти і не штрафувати водіїв нерозмитнених авто з іноземною реєстрацією в святкові дні і під час жорсткого карантину.

“До нас вийшло керівництво поліції. Відповіло все по шаблону. Ми запитали про те, хто дав такі вказівки щодо штрафів, хто порушив меморандум, на що відповіді не знайшлося. І керівництво в особі Олени Стрижак нам не відповіло. Нас це питання хвилює, щоб знати, до кого їхати і вирішувати проблему”, – зазначив UBR.ua голова “АЄС Харків” Сергєєв.

Активісти, до яких приєдналися однодумці з Полтави, приїхали під управління патрульної поліції. В організації скаржаться, що колишній керівник “АЄС Харків” Роман Старченко, який вже два роки не їздить на акції, зрадив АЄС і закликає “євробляхерів” сидіти по домівках і “нікуди не їздити через локдаун”.

“Ви теж хочете з ним терпіти? Щоправда, він на українських номерах “терпіти” буде. За дивним збігом обставин інтерв’ю для Старченка поліція Харкова дає і виходить особисто начальник”, – скаржаться в АЕС.

Нагадаємо, що ще 15 січня в Харкові було зафіксовано кілька випадків зупинки авто на іноземних номерах з подальшим виписуванням протоколів на 8,5 тис. грн штрафу. Зі свого боку, поліцейські обґрунтовували штрафи відкриттям митної бази.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua