0 800 307 555
0 800 307 555

Створено першу криптовалюту для офшорних компаній


Створено першу криптовалюту для офшорних компаній

На Кіпрі розробили першу у світі криптовалюту, створену спеціально для офшорних компаній. Наразі токен ще не має назви, однак повноцінний запуск планують на кінець цього року.

Кіпр завжди був епіцентром для офшорних компаній — саме й тому тут розробили перший у світі токен для підприємств.

Основними інвесторами нової криптовалюти стали бізнесмени та керівники офшорних компаній, а розробником нової монети став Браян Ларссон з OffShoreCorpTalk.

Згідно із заявою розробників, токен буде повністю прив’язаним до вартості євро, тому криптовалюта залежатиме й від інших криптовалют. Також криптовалюта буде забезпечена фізичним золотом.

Читайте також: Кіпр припинив видачу золотих паспортів

Повноцінний запуск токену планують здійснити до кінця цього року. Якщо ж раніше задуманої дати реалізувати ідею не вийде, то токен з’явиться вже на початку 2021 року.

Розробник Браян Ларссон впевнений в успіху своєї ідеї, також він зазначає, що ринок криптовалют та золота варто об’єднувати — це дасть нові можливості для розвитку сфери.

“У світі, де все більше і більше інвесторів сперечаються між золотом і криптовалютою, цей новий токен покликаний створити міст між двома галузями”, – зазначив він.

До речі, на ринку вже існують токени, що пов’язані із золотом, наприклад, XAU від Tethere чи цифрові сертифікати GoldPass від InfiniGold Alliance.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua