0 800 307 555
0 800 307 555

Жоден з 187 автомобілів Ради ніколи не потрапляв на камери відеофіксації


Жоден з 187 автомобілів Ради ніколи не потрапляв на камери відеофіксації

Управління справами Апарату Верховної Ради України повідомило, що за період з 1 червня 2020 року і по теперішній час жоден автомобіль з 187 транспортних засобів, які перебувають на балансі Автобази Управсправами Ради, не був оштрафований за допомогою камер автоматичної фіксації швидкості руху.

Про це йдеться у відповіді Апарату Ради на інформаційний запит Українських Новин.

“…Управління справами Апарату Верховної Ради України повідомило, що станом на 23 листопада 2020 року на балансі Автобази Управління справами перебуває 187 одиниць транспортних засобів. За період з 1 червня 2020 року і до цього часу Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України не отримувала штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі (за перевищення швидкості руху), на транспортні засоби, які належать Автобазі”, – вказано у відповіді.

Довідка Finance.ua:

  • З 1 червня Міністерство внутрішніх справ запустило в штатному режимі роботу системи фіксації адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в Києві та в Київській області.
  • Національна поліція України повідомила, що за 1-й день роботи система автофіксації “зловила” понад 35 тис. порушників правил дорожного руху. А заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що камери автофіксації “зловили” 1-го порушника через хвилину після запуску системи.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:МВС України
Опитування
В Контексті Finance.ua