0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд України передбачить 500 мільйонів гривень на земельну реформу


Уряд України передбачить 500 мільйонів гривень на земельну реформу

Український уряд в бюджеті на 2021 рік передбачить 500 млн грн для проведення першого етапу земельної реформи.

Про це сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький під час круглого столу, організованого USAID.

“На першому етапі земельної реформи тільки фізичні особи зможуть купувати, і відповідно, тільки фізособи зможуть брати кредит на купівлю землі. Передбачена компенсація відсотків на купівлю до 20 га землі… За нашими розрахунками, на реалізацію цієї програми відразу після запуску ринку землі (в липні 2021 року – ред.) піде до 500 млн грн”, – сказав Висоцький.

За його словами, хоча закон про ринок землі дозволяє купівлю до 100 га в одні руки, держава буде компенсувати відсотки за кредити під купівлю земельних ділянок розміром до 20 га, позаяк пріоритетом уряду є підтримка сімейних фермерських господарств.

Він зазначив, що за даною програмою підтримки покупці землі будуть виплачувати 3% ставки кредиту, все інше буде компенсувати держава.

Висоцький додав, що в цілому бюджет держпідтримки аграріїв на 2021 рік складе 4,5 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua