0 800 307 555
0 800 307 555

Як і чому Concordbank підтримав стартап онлайн-страхування домашніх тварин


Як і чому Concordbank підтримав стартап онлайн-страхування домашніх тварин

Було оголошено переможців програми Female Leadership Program для жінок-засновниць і менеджерів технологічних бізнесів. Одна з п’яти переможниць отримала приз від CONCORDBANK. Хто вона й чому її назвали найкращою?

Проєкт Олександри Гладишевської SPOKK ставить за мету створення швидкого та простого страхування домашніх тварин від нещасних випадків. Автор пропонує «страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування й повним спектром послуг онлайн. Користувачі можуть придбати поліс у кілька кліків, подати заяву на збиток онлайн, дізнатися рішення за страховим випадком майже миттєво й отримати відшкодування безпосередньо на платіжну карту.

«Приблизно два роки тому в Україні законодавці дозволили онлайн-страхування. На жаль, цей сегмент ринку розвивається повільніше, ніж хотілося б. Це дивно: українці давно звикли спілкуватися в смартфоні з банками, але чомусь продовжують ходити в офлайнові страхові контори й оформляти паперові, а не електронні поліси. Місія CONCORDBANK – максимально полегшити продаж і купівлю через інтернет. Зробити цей процес максимально простим, дешевим і безпечним. Зрозуміло, ми не могли не підтримати проєкт з розвитку страхування онлайн. А страхування саме домашніх улюбленців порадувало ще більше. Ми дуже любимо тварин. Ми дуже любимо новаторські ідеї. І дуже любимо яскравих людей, а Олександра Гладишевська саме така. Вона просто запалила зал своїм ентузіазмом», – розповіла членкиня журі, співзасновниця CONCORDBANK Олена Сосєдка.

Банк вкладає великі зусилля як у технічне вдосконалення інтернет-еквайрингу, так і в підтримку жіночого підприємництва. «Підтримка жінок-підприємниць з боку CONCORDBANK – це наша соціальна відповідальність. На жаль, жінці стати підприємцем важче, ніж чоловікові. Ми хочемо показати жінкам, що не потрібно боятися діяти. Можна знайти в собі сили поєднувати сім’ю і роботу, дітей і бізнес», – підкреслила Олена Сосєдка.

Нагадаємо, що CONCORDBANK став першим серед недержавних банків, хто запустив інтернет-еквайринг Concord Pay з опціями від Apple Pay і Google Pay, що дозволило лідерам українського онлайн-бізнесу вдвічі підвищити конверсію своїх торгових майданчиків, і увійшов у топ-10 найуспішніших банків країни в категоріях «Інтернет-банкінг» та «Мобільний банкінг» на премії FINANCIAL CLUB AWARDS 2019.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Конкорд
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua