0 800 307 555
0 800 307 555

В Держгеокадастрі пропонують вилучати у громадян земельні ділянки для громадських потреб


В Держгеокадастрі пропонують вилучати у громадян земельні ділянки для громадських потреб

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру виступає за вилучення у громадян земельних ділянок для громадських потреб, тоді як раніше Президент України Володимир Зеленський розповів про земельну реформу.

Про це повідомив керівник відомства Роман Лещенко в інтерв’ю інтернет-виданню “Економічна правда”.

“З моїм першим заступником, доктором юридичних наук, професором Київського університету, моїм учителем з кафедри земельного права Анатолієм Миколайовичем Мірошниченком розробляємо законопроєкт про вилучення ділянок для громадських потреб”, – сказав він.

Лещенко пояснив, що більшість землі розділена на паї, перебуває в безкоштовній приватизації, і в разі, наприклад, будівництва об’їзної дороги в Києві вільної землі не буде.

Тому Держгеокадастр пропонує механізм компенсації для громадян вартості земельних ділянок згідно з нормативно-грошовою оцінкою, які вилучатимуться для громадських потреб.

Також Лещенко заявив, що спільно з Президентом Володимиром Зеленським розглядає можливість переведення всіх судових справ, які стосуються землі, під юрисдикцію Вищого антикорупційного суду в окрему земельну палату.

Довідка Finance.ua:

  • Детінізація використання державних земель через оренду може принести до бюджету мільярд доларів щороку. Про це заявляв раніше голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко

Закон про землю – що потрібно знати звичайному українцю

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua