0 800 307 555
0 800 307 555

У МОЗ розповіли, коли з'явиться українська вакцина проти COVID-19


У МОЗ розповіли, коли з'явиться українська вакцина проти COVID-19

Лікар-анестезіолог вищої категорії та експерт Міністерства охорони здоров’я Сергій Дубров вважає, що в найближчі два роки не варто очікувати на появу української вакцини від коронавірусу.

Про це він заявив в ефірі Громадського радіо.

Він стверджує, що для появи будь-якого препарату на фармацевтичному ринку, зокрема вакцини, необхідно дотримуватися правил проведення клінічних досліджень, які складаються з трьох фаз.

«Наскільки мені відомо, в Україні поки що не зареєстровано жодних клінічних досліджень із застосуванням вакцини проти коронавірусу. Дослідження включає в себе три фази, цей період тривалий. Щонайменше, півтора-два роки. Не думаю, що ми можемо говорити про перспективу появи української вакцини протягом найближчих двох років», – сказав Дубров.

Він нагадав, що реєстрація двох вакцин в Росії порушує «усі європейські та світові вимоги до реєстрації лікарських препаратів».

За даними ВООЗ, загалом у світі проводиться близько 700 випробувань вакцини від COVID-19.

Довідка Finance.ua:

  • Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада, на якій були присутні науковці, залучені до розробки оригінального українського кандидата у вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Страхування від COVID-19

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua