0 800 307 555
0 800 307 555

400 сімей за 9 міс. скористалися держпрограмами доступного житла в Україні


400 сімей за 9 міс. скористалися держпрограмами доступного житла в Україні

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжиття) в січні-вересні 2020 року уклав 400 договорів в рамках програм доступного житла, при цьому тільки один договір був профінансований з державного бюджету України.

“У січні-вересні-2020, всупереч вкрай обмеженому фінансуванню житлових програм з державного бюджету України, регіональними управліннями Держмолодьжитла укладено 400 договорів за програмами, що обслуговуються Фондом. При цьому фінансове наповнення програм здійснювалося практично виключно за рахунок коштів місцевих бюджетів більшості регіонів України”, – повідомила пресслужба Держмолодьжитла.

Так, з початку року було надано 209 пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям, з яких 118 – за рахунок місцевих бюджетів, 91 – зі статутного капіталу Держмолодьжитла.

Виділено також 82 пільгові довгострокові кредити іншим категоріям населення: педагогам, науковцям, працівникам бюджетної сфери, внутрішньо переміщеним особам, учасникам бойових дій, які брали участь в АТО-ООС (81 – за рахунок місцевих бюджетів, один договір – за рахунок держбюджету).

У звітний період було також підписано 59 договорів про надання держпідтримки для придбання доступного житла, всі з яких були профінансовані з місцевих бюджетів.

🏙️ Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua