0 800 307 555
0 800 307 555

Криптобізнесмен, який уникнув страти в Таїланді, перетворить океанський лайнер на біткойн-центр


Криптобізнесмен, який уникнув страти в Таїланді, перетворить океанський лайнер на біткойн-центр

Криптовалютний підприємець Чад Ельвартовскі, який раніше уникнув страти в Таїланді, викупив круїзний лайнер Pacific Dawn, щоб облаштувати в ньому центр для криптовалютних компаній і розробників, повідомляє ForkLog з посиланням на Maritime Executive.

Для свого нового проекту компанія Ocean Builders, головним інвестором якої є Ельвартовскі, викупила лайнер Pacific Dawn у P&O Carnival Corporation. Після формальної зміни власника на початку листопада він буде перейменований на Satoshi.

Чад Ельвартовскі розраховує, що новий центр стане технологічним інкубатором для підприємців, компаній і приватних осіб, що працюють з криптовалютами.

На кораблі розмістять ресторан, казино, аквапарк і комерційні приміщення. Житловий фонд представлений 777 каютами. Перші 200 з них продадуть на аукціоні з 5 по 28 листопада за ціною від 25 до 50 тисяч доларів.

Продаж кают Ocean Builders планує організувати за моделлю кондомініуму: покупці отримають повне безстрокове право власності на свою каюту, вносячи щомісячні платежі для покриття операційних витрат.

Для розрахунків на лайнері Satoshi будуть прийматися як біткойни, так і фіат. Очікується, що перші резиденти з’являться на борту в 2021 році.

Одержимий ідеєю звільнення суспільства від державного контролю, Ельвартовскі свого часу надихнувся ідеєю “плавучих міст”, або так званих “систедів”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua