0 800 307 555
0 800 307 555

Клієнти А-Банку зможуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC


Україна стала однією з перших країн світу, де Mi Smart Band 4 NFC з’явиться в продажу, а держателі карток Mastercard від А-Банку одними з перших зможуть оцінити зручність безконтактної оплати фітнес-браслетом

Дніпро, Україна, 22 вересня 2020 р. – А-Банк одним із перших в Україні надав своїм клієнтам, держателям карток Mastercard, можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC – модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Інноваційний продукт є спільною розробкою глобальних технологічних компаній Xiaomi та Mastercard, і доступний ексклюзивно для держателів карток цієї платіжної системи. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним із найбільших маркетплейсів України АЛЛО.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4, які так полюбилися користувачам по всьому світу: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус із водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання та управління музичним плеєром. А тепер до них приєднався NFC-чіп, який дозволяє розраховуватись за покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard.

Щоб налаштувати безконтактну оплату, необхідно встановити на смартфон фірмовий додаток Mi Fit і додати банківську платіжну картку у відповідній вкладці (можна прив’язати до 6 карток). Для здійснення оплати на браслеті Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Карти», вибрати одну з доданих платіжних карток і піднести пристрій до термінала для оплати.

Ми завжди раді надати нашим клієнтам нові можливості, тому із задоволенням підтримали пропозицію компанії Xiaomi. Пластикові картки, як показує статистика, все більше відходять на другий план, клієнти оплачують покупки за допомогою Apple Pay і Goggle Pay, можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC тільки підвищить комфорт наших клієнтів”- говорить Юрій Кандауров, Голова Правління А-Банку

Платежі браслетом захищені технологією токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються у надійно захищеному NFC-чіпі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цієї інформації неможливий, і на випадок втрати браслета Xiaomi передбачила ряд захисних заходів, які вбережуть платіжні дані користувача від несанкціонованого доступу.

Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати з 23 вересня за ціною 1299 грн. на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО, авторизованих Mi Store і магазинах партнерах Xiaomi в Україні.

Про А-Банк
А-БАНК представлений на ринку банківських послуг більше 25 років. На сьогоднішній день послугами Банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку – надання сучасного і технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 228 відділень готові надати якісний сервіс кожному клієнту.
За останніми новинами А-Банку стежте на офіційних сторінках у Facebook, Instagram, Youtube

Про Xiaomi
Xiaomi Corporation була заснована в квітні 2010 року, а з 9 липня 2018 року її акції представлені на основному майданчику Гонконгської фондової біржі (1810.HK). Xiaomi, в першу чергу, телекомунікаційна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві смартфонів, а також інших пристроїв і компонентів платформи інтернету речей (IoT).

Спираючись на тісну взаємодію з користувачами, компанія прагне завоювати серця людей по всьому світу, пропонуючи оригінальні інноваційні рішення, затребувані у повсякденному житті. При цьому компанія приділяє першорядне значення якості і доступності своїх продуктів, відкриваючи доступ до новітніх технологій все більш широким кругам споживачів.

На сьогодні Xiaomi – четвертий за величиною бренд смартфонів у світі та творець лідируючої IoT платформи, до якої підключено понад 252 мільйонів розумних пристроїв, не рахуючи смартфони та ноутбуки. Продукція Xiaomi представлена у понад 90 країнах і регіонах по всій земній кулі та займає провідні позиції у багатьох із них.

У липні 2019 року компанія вперше увійшла до глобального рейтингу Fortune 500, зайнявши 468 рядок і сьоме місце серед компаній телекомунікаційного сектора. Крім того, Xiaomi стала наймолодшою компанією у списку Fortune Global 500 2019 року. У травні 2020 року компанія знову була включена до переліку Forbes Global 2000 і піднялася до 384 позиції.

За останніми новинами Xiaomi в Україні стежте на офіційних сторінках у Facebook, Instagram, на каналах Xiaomi Ukraine в TikTok та YouTube, в Mi Community Україна і на офіційному Telegram-каналі.

Про Mastercard
Masterсard (NYSE: MA) – глобальна технологічна компанія в платіжної індустрії. Наша місія – розвивати і посилювати цифрову економіку, яка надає переваги всім і всюди через безпечні, прості, технологічні і доступні транзакції. Використовуючи захищені дані і мережі, наші партнерства й енергію, ми забезпечуємо рішення та інновації, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам і бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії і за її межами, визначається відповідно до коефіцієнта моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах і територіях і створюємо стійкий мир, який відкриває безцінні можливості для всіх.: | www.mastercard.com

Про АЛЛО
АЛЛО – це компанія для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, жити комфортно та сучасно. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для дому і відпочинку, від косметики та інструментів до одягу і меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, до будинку й у магазини в 140 містах України. Allo.ua – тицяй що хочеш!

Останні новини компанії Алло ви можете дізнатися на офіційних сторінках в Facebook, Instagram, TikTok, на нашому YouTube-каналі, в Блозі Алло і Telegram-каналі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:А-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua