277
До кінця року очікується 3 млрд гривень надходжень від приватизації - Гетманцев
 — Казна та Політика
В Україні до кінця року очікується 3 млрд гривень від приватизації. Зокрема, від Кабінету Міністрів очікується перелік підприємств, що не підлягають приватизації.
Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив народний депутат від “Слуги народу”, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Читайте також: Шмигаль назвав головні умови приватизації в Україні
“До кінця року ми очікуємо понад 3 млрд надходжень від приватизації. „Ковідними” законами ми заблокували велику приватизацію до кінця карантину, але все інше може приватизуватися. Ми, можливо, не будемо бачити гучних кейсів, як успішна приватизація готелю „Дніпро“… Проте приватизація буде, приватизація здійснюється, і досить жваво готуються об’єкти до приватизації. Ми також від Кабінету Міністрів очікуємо перелік підприємств, що не підлягають приватизації”, – зазначив він.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні стартує тестування системи електронної ТТН
Через позицію Бельгії Україна може втратити фінансування МВФ — Politico
Міноборони оголосило закупівлі харчування для ЗСУ на 2026 рік: скільки витратять
Скільки коштів Пенсійний фонд спрямував на соцвиплати в жовтні
Чи зростуть тарифи на світло у 2026 році
Бюджетний дефіцит України може сягнути $53 млрд до 2028 року — KSE Institute
