0 800 307 555
0 800 307 555

Проїзд у столичних маршрутках може здорожчати


Проїзд у столичних маршрутках може здорожчати

Приватні перевізники столиці, транспорт яких працює в режимі маршрутних таксі, звернулися до мера Києва Віталія Кличка з проханням скорегувати функціонування пасажирських перевезень в місті.

Зареєстроване звернення до очільника столиці опублікували на сторінці у Facebook “Асоціації перевізників м. Києва та Київської області”.

“Сьогодні зареєстрували чергове звернення до КМДА з приводу функціонування ринку перевезень пасажирів на автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі м. Києва”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Мінінфраструктури ініціює другий проєкт з оновлення міського транспорту

У документі транспортники зазначають, що через карантин пасажиропотік скоротився удвічі, а витрати на обслуговування рухомого складу – зросли. Відтак, виторг від перевезень зменшився у 2-4 рази. З огляду на це, багато підприємств опинилися на межі банкрутства.

Серед викладених прохань у зверненні, зокрема:

  • сприяння в отриманні кредитних коштів від міжнародних організацій;
  • встановлення економічно обґрунтованого регулярного тарифу;
  • компенсація перевезень пільговиків.

У зверненні також розповіли, як столична влада допомагає комунальним перевізникам розв’язати наявні проблеми. У 2015-2020 роках місто придбало для КП “Київпастранс” нові автобуси, тролейбуси, трамваї. Тоді як приватним перевізникам доводилося в цей період часу купувати рухомий склад за кредитні кошти. 420 маршрутних таксі було придбано на суму понад 700 млн грн за останні 5 років.

Якщо викладені прохання будуть реалізовані, перевізники обіцяють значно поліпшити якість перевезення пасажирів у маршрутках і скерувати всі отримані кошти на придбання нового транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua