0 800 307 555
0 800 307 555

Мінекономіки частково компенсує аграріям відсотки по кредитах


Мінекономіки частково компенсує аграріям відсотки по кредитах

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило розподіл 124,9 млн грн для компенсації сільгосптоваровиробникам фактично сплачених відсотків за користування кредитами за січень-червень 2020 року.

Як повідомила пресслужба міністерства, станом на 5 серпня кошти спрямовані в уповноважені банки, які направлять їх агровиробникам.

Читайте також: Ощадбанк назвав суму компенсації аграріям

“Кошти отримають 696 позичальників, які подали заявки до уповноважених банків, в тому числі здійснюють діяльність: в галузі тваринництва – 48 підприємств, в інших видах – ​​650 підприємств (два підприємства здійснюють діяльність як у тваринництві, так і в інших видах)”, – йдеться в повідомленні.

Загальний обсяг кредитів, залучених підприємствами, становить 5 млрд грн, з них пільгових (що підлягають компенсації) – 3,4 млрд грн.

Середні процентні ставки банків, в яких суб’єкти господарювання АПК залучили кредити, склали 14-16% річних.

У бюджеті України на 2020 рік на програми державної підтримки аграріїв закладено 4 млрд грн. З цієї суми 1,2 мільярда гривень передбачено на програму компенсації кредитів, 1 мільярд гривень – на часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та устаткування, 1 мільярд гривень – на підтримку тваринництва, а також по 400 мільйонів гривень – на садівництво і фермерство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua