Приватизацію-2020 профінансують із спецфонду боротьби з коронавірусом - Кабмін


Приватизацію-2020 профінансують із спецфонду боротьби з коронавірусом - Кабмін

Кабінет міністрів підтримав відновлення фінансування заходів Фонду державного майна України з проведення приватизації держмайна за рахунок спеціального фонду державного бюджету по боротьбі з коронавірусом.

Відповідне протокольне доручення було прийнято на вчорашньому засіданні уряду. З слів представника ФДМУ, після проведення секвестру держбюджету в квітні у фонду на ці заходи залишилося трохи більше 15,3 мільйона гривень, чого явно недостатньо для виконання необхідних робіт з приватизації і обслуговування вже укладених договорів про приватизацію. Крім того, вже відбулося блокування рахунків трьох регіональних відділень фонду. Виходячи з озвученої суми, мова йде про виділення 48 мільйонів гривень.

13 квітня Верховна Рада прийняла зміни до закону про держбюджет на 2020 рік, згідно з якими було створено спецфонд по боротьбі з коронавірусом обсягом 64,7 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua