0 800 307 555
0 800 307 555

Шевченко: разом з ЮНІДО побудуємо якісну систему енергоменеджменту в Україні


Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) і Укргазбанк підписали договір, в рамках якого буде створено гарантійний фонд кредитів в розмірі 1,5 млн доларів США.

Фонд є спеціальним фінансовим механізмом в рамках проекту ЮНІДО-ГЕФ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в українській промисловості». Це перший і єдиний фінансовий механізм, створений організацією ООН спільно з українським фінансовим партнером, в основі якого лежить гарантія.

За словами голови правління Укргазбанку Кирилом Шевченком, особливо відчутною і корисною підтримка міжнародних інститутів буде для малого і середнього бізнесу, який зараз переживає чи не найважчі часи.

«Співпраця з міжнародними організаціями – важливий вектор в роботі не тільки нашого банку, але і для майбутнього України в цілому. Тому що це успішний досвід, кращі світові практики, які можна застосувати і ефективно використовувати і у нас. Ми вже співпрацюємо з кращими світовими експертами, серед яких IFC, ЄІБ, ЄБРР, Північна екологічна фінансова корпорація (NECFO), KfW, Фінансова ініціатива ООН по навколишньому середовищу (UNEP FI), Коаліція лідерів в сфері тарифікації викидів вуглецю (CPLC) Фінансовий форум МСП (SME Finance Forum), PFAN, USAID, а тепер і ЮНІДО, з якої ми відкриємо шлях до побудови якісної системи енергоменеджменту в промисловій сфері », – зазначив банкір.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua