0 800 307 555
0 800 307 555

Коронакриза вдарила по бюджету 69% українців - ЮНІСЕФ


Коронакриза вдарила по бюджету 69% українців - ЮНІСЕФ

Негативний вплив пандемії COVID-19 і її наслідки для сімейного бюджету відчули 69% українців.

Про це сказано в дослідженні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

“Економічні наслідки COVID-19 відчули на собі 69% українців. Майже третина опитаних втратили роботу, більше половини змушені були витрачати заощадження і економили на продуктах харчування. Найбільше постраждали жителі сіл і невеликих міст, працівники промисловості, домогосподарства з дуже низьким рівнем добробуту і сім’ї, в яких є безробітні”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Заощадження українців скоротилися на 61 млрд грн – Держстат

На думку українців, під час економічної кризи держава в першу чергу повинна допомагати матеріально людям з інвалідністю, пенсіонерам та сім’ям з дітьми до 6 років.

Отримати гроші до зарплати 💸

“Українці будуть вважати, що життя після карантину налагоджується, якщо побачать підвищення прожиткового мінімуму, зарплат і пенсій”, – йдеться в повідомленні.

Дослідження проводилося в рамках всеукраїнського опитування “Думки і погляди населення України” в травні-червні 2020 року. Всього в рамках дослідження було проведено дві тисячі інтерв’ю.

Довідка Finance.ua:

  • У Нацбанку заявляли, що внаслідок економічної кризи 2020 доходи українців вперше за три роки припинили зростати.
  • За результатами всеукраїнського дослідження, одній сім’ї на 1 день харчування потрібно в середньому 294 грн, на місяць – 9235 грн.
  • За результатами дослідження Research & Branding Group, в ситуації, що склалася в Україні, 39% українських сімей не мають заощаджень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua