Таскомбанк: давайте робити добро разом!


Тепер кожен клієнт може зробити благодійний внесок прямо в касі будь-якого з відділень ТАСКОМБАНКУ. Ми долучилися до МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та до Всеукраїнських проектів «Діти проти Раку» і «STOP. Coronavirus».

Отримані кошти від благодійних внесків підуть на закупівлю необхідного обладнання в державні лікарні України для лікування дитячої онкології та Коронавірусної інфекції Covid-19, а також на закупівлю засобів індивідуального захисту від Covid-19.

«Світова пандемія вплинула на життя кожного, тож пропонуємо об’єднати зусилля, щоб разом долати труднощі та змінювати світ на краще. Вже зараз кожен охочий може підтримати запропоновані благодійні ініціативи й підтримати тих, хто справді цього потребує», — коментує співпрацю Сергій Бочаров, керівник проекту ТАС24 Бізнес, Заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ.

Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. Станьте її частиною, щоб забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Ми робимо для цього усе необхідне, долучайтеся! Вся інформація щодо витрачання коштів і реципієнтів проекту буде публікуватися на сайті Фонду: www.centersocial.org. Про роботу Фонду під час пандемії

Перелік відділень ТАСКОМБАНКУ

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua