0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook показала прототип окулярів віртуальної реальності (фото)


Facebook показала прототип окулярів віртуальної реальності (фото)

Компанія Facebook представила свою власну розробку VR-окулярів — гарнітуру з дисплеєм завтовшки 8,9 мм (це середня товщина смартфона).

Про нову розробку пише Mashable.

Читайте також: Facebook дозволив всім копіювати фото і відео в Google Фото

Дослідники з Facebook Reality Labs Ендрю Маймон і Джунрен Ван запропонували дизайн гарнітури з технологічним рішенням, яке робить окуляри віртуальної реальності не такими громіздкими, як існуючі моделі. Дослідники уточнюють, що великий розмір окулярів обумовлений зігнутою товстою лінзою, яка розташована всередині пристрою і змінює кут світла дисплею до того, як він досягне очей.


Фото із відкритих джерел

В окулярах, які розробили фахівці Facebook, цю лінзу замінили голографічною оптикою, що виглядає як прозора наліпка, але працює так само, як обʼєктив. Це робить девайс меншим, легшиме і компактнішим.

«Ми розраховуємо, що легка і зручна форма забезпечить розширені сеанси віртуальної реальності та нові варіанти використання, зокрема сприятиме підвищенню продуктивності праці», — пишуть у повідомленні.


Фото із відкритих джерел

Проте розробники уточнюють, що у VR-гарнітури від Facebook багато проблем, які необхідно вирішити, тому її появи на ринку доведеться чекати кілька років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua