0 800 307 555
0 800 307 555

Аграрний фонд готовий гарантувати продовольчу безпеку України


Аграрний фонд готовий гарантувати продовольчу безпеку України

Аграрний фонд готовий виступити гарантом продовольчої безпеки України.
Про це заявив в.о. голови правління компанії Богдан Банчук в інтерв’ю виданню НВ, повідомляє прес-служба Аграрного фонду.

“Якщо в уряду є бачення, що Аграрному фонду потрібно забезпечити продовольчу безпеку в довгостроковій перспективі, то ми готові виступити гарантом такої безпеки”, – сказав Банчук.

Також він розповів, що пріоритетними завданнями на 2020 рік є виведення компанії з фінансової кризи і повернення довіри сільгоспвиробників.

“Головне завдання на 2020-й – максимально наблизити суспільство до фінансових показників зі знаком «плюс», а також повернути довіру малого і середнього сільгоспвиробника до Аграрного фонду, стати надійним партнером аграріїв і своєчасно надавати їм фінансову підтримку від імені держави», – додав в.о. голови правління товариства.

За його словами, ПАТ “Аграрний фонд” реалізує Мінеральні добрива, закуплені в 2019 році, а надалі планує сконцентруватися на розвитку своєї форвардної програми.

“Зараз на балансі Аграрного фонду близько 110 тис. тонн добрив, які ми хочемо продати, коли будуть сприятливі ринкові умови. А надалі в планах товариства все ж таки сконцентруватися на фінансовій підтримці наших агровиробників… Ми плануємо розвивати нашу форвардну програму і повернутися на попередні обсяги закупівель зернових. Весняний етап триватиме до останньої заявки, але все ж таки дуже великі сподывання покладаємо на осінь», – зазначив Банчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua