Високий інтерес інвесторів: Естонія збільшує емісію бондів з 1 млрд до 1,5 млрд євро


Високий інтерес інвесторів: Естонія збільшує емісію бондів з 1 млрд до 1,5 млрд євро

Міністерство фінансів Естонії ухвалило рішення збільшити обсяг емісії 10-річних облігацій з 1 млрд євро до 1,5 млрд євро у зв’язку з підвищеним інтересом інвесторів.

“Інтерес до державних облігацій Естонії був дуже високий: 280 іноземних інвесторів готові вкласти в них 7,7 млрд євро”, – йдеться в повідомленні відомства.

Ставка купона євробондів склала 0,125% річних, прибутковість до погашення – 0,235% річних. Для організації емісії (андеррайтингу) були залучені Citigroup, Nordea і Societe Generale, облігації будуть котируватися на Ірландській фондовій біржі.

“Міжнародні фінансові ринки вірять в стійкість наших державних фінансів, силу економіки і майбутнє Естонії. Надходження від продажу облігацій будуть використані для фінансування як державного бюджету, так і додаткового бюджету, ухваленого в квітні. Тепер естонські інституційні інвестори можуть також інвестувати в довгострокові державні облігації і, таким чином, підтримувати розвиток Естонії”, – цитується в повідомленні голова Мінфіну Мартін Хельме.

“Це також є важливим позитивним кроком для розвитку естонського ринку капіталу. Маржа ризику за десятирічними держоблігаціями стає еталоном для естонських компаній і банків, які планують випустити свої власні облігації. Ціна державних облігацій полегшує оцінку цих облігацій”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua