Мінекономіки запустило сайт для перевірки безпечності нехарчової продукції


Мінекономіки запустило сайт для перевірки безпечності нехарчової продукції

Міністерство економічного розвитку, сільського господарства і торгівлі запустило всеукраїнську онлайн-базу нехарчової продукції “Увага”, за допомогою якої можна перевірити безпеку тієї чи іншої продукції.

Про це повідомила прес-служба міністерства.

База включає такі категорії: дитячі товари, будівельні матеріали, промислові вироби та обладнання, паливо, медичні вироби, миючі засоби, електричні та електронні прилади, піротехнічні вироби. Згідно з повідомленням, сайт має три категорії: споживачам, бізнесу та органам ринкового нагляду.

Крім того, на сайті всеукраїнської бази нехарчової продукції “Увага” можна дізнатися, як безпечно купувати товари онлайн, що робити в разі придбання небезпечної продукції, куди звертатися в разі порушення прав покупця, які документи потрібні для продажу товарів на ринку України. У міністерстві підкреслили, що на сайті також вказано контактні дані всіх органів ринкового нагляду та сфери їх повноважень.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства розробляє зміни до законодавства, спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, для чого буде змінено роботу системи державних закупівель Prozorro.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua