Непередбачені обставини: "Ощадбанк" оголосив новий конкурс на главу правління


Непередбачені обставини: "Ощадбанк" оголосив новий конкурс на главу правління

Наглядова рада державного «Ощадбанку» оголосила новий конкурсний відбір на посаду голови правління банку в зв’язку з зовнішніми непередбаченими обставинами, повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

Які саме непередбачені обставини маються на увазі, в повідомленні не уточнюється.

«Конкурсна комісія і комітет з питань призначень та винагород посадовим особам наглядової ради акціонерного товариства «Ощадбанк» висловлюють свою подяку всім кандидатам, які вже подали документи для участі в конкурсному відборі на посаду голови правління АТ«Ощадбанк», і повідомляють, що відповідно до рішенням наглядової ради оголошується новий конкурсний відбір кандидата на посаду голови правління в зв’язку з зовнішніми непередбаченими обставинами», – йдеться в повідомленні.

Документи для участі в конкурсному відборі кандидати можуть надсилати до 18.00 22 травня 2020 року, тобто протягом двох тижнів з моменту оголошення.

Вимоги до кандидатів називаються, зокрема, стаж роботи в банківському секторі не менше 10 років (при цьому мінімум 5 років на керівній посаді), підтверджений досвід розробки стратегії і досвід її впровадження, досвід кризового менеджменту, досвід роботи з непрацюючими кредитами, досвід стратегічного та інвестиційного планування і т.д.

Также повідомляється, що для проведення конкурсу банк залучив компанію з підбору персоналу Pedersen & Partners.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua