Стало відомо, хто купив «дочку» російського держбанку в Україні


Стало відомо, хто купив «дочку» російського держбанку в Україні

99% акцій «Промінвестбанку», який належав російському державному «Внєшекономбанку», придбала фінансова компанія «Фортіфай» за посередництва компанії «Альтана Капітал».

Про це свідчить рішення Київського апеляційного суду, у якому ці компанії оскаржують арешт, накладений на акції «Промінвестбанку».

Відповідним рішенням Київський апеляційний суд відмовив «Фортіфай» у скасуванні арешту. Відтак, компанія не може завершити угоду з купівлі «Промінвестбанку».

Кінцевим бенефіціаром «Фортіфай» є громадянин Фаткуллін Сергій, зареєстрований на Одещині.

5 березня в Україні примусово продали контрольний пакет акцій «Промінвестбанку» за 268,7 мільйона гривень. Продаж відбувся попри заборону, яку наклав Стокгольмський арбітраж. «Внєшекономбанк» («ВЕБ»), якому належав «Промінвестбанк», заявив, що вимагатиме стягнення з України компенсації за примусовий продаж банку.

Акції «Промінвестбанку» в Україні намагалися продати на вимогу Ігоря Коломойського та компаній, які йому належать. Так Коломойський намагається погасити заборгованість Росії за рішенням іншого міжнародного арбітражу у Гаазі, який присудив олігарху компенсацію за втрату активів під час анексії Криму Росією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua