Україна з початку року різко збільшила імпорт молока і сиру


Україна з початку року різко збільшила імпорт молока і сиру

Україна в січні-лютому 2020 року імпортувала молока і вершків (не згущених) на 1,89 мільйона доларів, що в 7,5 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року (254 тисячі доларів).

Про це свідчать дані Державної митної служби України.

Водночас, експорт з України молока і вершків (не згущених) за цей період у грошовому вираженні скоротився на 20% – до 2,66 мільйона доларів.

Також повідомляється, що імпорт сирів в Україну у січні-лютому 2020 року досяг 27,19 мільйона доларів, що в 2,2 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року (12,34 мільйона доларів).

При цьому експорт сирів з України скоротився на 15% – до 2,94 мільйона доларів.

За даними митної служби, також українські підприємства в січні-лютому імпортували вершкового масла на 7,97 мільйона доларів – в 30 разів більше, ніж за перші два місяці попереднього року (260 тисяч доларів).

При цьому експорт вершкового масла з України за два місяці цього року в грошовому вираженні досяг 9,12 мільйона доларів, що на 40% менше, ніж у січні-лютому 2019 року (15,16 мільйона доларів).

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, виробництво молока в Україні в 2019 році скоротилося на 3,7% – до 9,68 мільйона доларів. Експорт продукції сільського господарства з України за підсумками 2019 року оновив історичний рекорд і досяг 22,4 мільярда доларів, що майже на 20% більше, ніж роком раніше.

Імпорт агропродукції в Україну минулого року збільшився на 11% – до 6,1 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua