😷 Названо критерії оцінки впливу коронавірусу на економіку, - Bloomberg


😷 Названо критерії оцінки впливу коронавірусу на економіку, - Bloomberg

Видання Bloomberg назвало п’ять індикаторів, які дають змогу відстежити, як споживачі реагують на ситуацію, і отримати своєчасні дані.

Читайте також: МОЗ рекомендуватиме обмеження роботи громадського транспорту

В першу чергу агентство згадує готельний сектор. За даними дослідницької компанії STR, в 2020 році в перший тиждень березня заселеність готелів у США впала до 61,8% в порівнянні з 66,6% роком раніше.

Другий показник – це роздрібні продажі. Згідно з дослідженням Johnson Redbook, споживачі стали купувати переважно товари першої необхідності. Збільшилися продажі ліків, засобів для чищення, господарських товарів, продуктів і води в пляшках.

Третій індикатор – це касові збори в кінотеатрах. Через коронавірус кінокомпанії переносять прем’єри. Мережа кінотеатрів AMC Theatres, лідер ринку в США повідомила, що скоротить продаж квитків удвічі.

Четвертий індикатор – театральна індустрія. Так, в Нью-Йорку до 12 квітня закрили театри на Бродвеї. У перший тиждень березня число глядачів там впало на 6,5% в порівнянні з тим же періодом роком раніше.

Останній індикатор – це споживча впевненість. Розрахований Bloomberg індекс споживчої упевненості скорочується шостий тиждень поспіль – це найтриваліший період з 2015 року. Найбільше на поведінку споживачів вплинуло падіння фондових ринків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua