Транш МВФ: коли Україна отримає новий кредит


Транш МВФ: коли Україна отримає новий кредит

Уряд чекає нової програми Міжнародного валютного фонду у травні 2020-го.

“Сподіваємося, що динаміка підготовки програми зі зміною уряду не зміниться. І ми вийдемо на остаточне узгодження і самого тексту, і самої програми”, – повідомив міністр фінансів Ігор Уманський.

10 березня міністр фінансів Ігор Уманський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль по телефону обговорили з керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом питання, які необхідно доопрацювати для винесення програми на засідання Ради директорів фонду.

“Двома основними попередніми заходами є ухвалення закону про ринок землі й поправок до закону про банки, який унеможливлює завдання шкоди публічним фінансам від колишніх власників банків, свого часу виведених Нацбанком”, – пояснив Уманський.

За його словами, ринок землі можуть прийняти наступного тижня. Тоді ж з’явиться остаточний варіант законопроекту про банки.

Довідка Finance.ua:

 • Україна проводить активні переговори з МВФ щодо нової кредитної програми співпраці. Контракт розраховують укласти на 3 роки.
 • Передбачене фінансування – $5,5 млрд. Щоб нова програма МВФ запрацювала, її мають затвердити на засіданні Ради директорів фонду. Поки що засідання не було, бо Україна не виконала низку вимог для співпраці з МВФ.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua