Кабмін спростив умови для роботи і відкриття дитсадків


Кабмін спростив умови для роботи і відкриття дитсадків

Кабінет Міністрів спростив умови для роботи і відкриття дитсадків.

Про це повідомили у відділі зв’язків зі ЗМІ Міністерства освіти і науки, відповідні зміни до Ліцензійних умов здійснення освітньої діяльності Кабмін ухвалив сьогодні.

“Доступ кожної дитини до якісної дошкільної освіти – один з наших пріоритетів, тому ми продовжуємо надавати дошкільнятам нові можливості. Зміни, ухвалені сьогодні, дозволять розширювати мережу дитячих садків і підвищувати доступ до дошкільної освіти. Стане простіше відкривати приватні дитсадки, залучати до навчальної роботи необхідних фахівців і забезпечувати дітей якісним харчуванням”, – зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Згідно зі змінами, для початку діяльності у сфері дошкільної освіти не обов’язково мати власні харчоблоки, пральні та штатних медичних працівників.

Відповідні послуги можуть забезпечувати юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають право надавати такі послуги. Це сприятиме відкриттю невеликих закладів дошкільної освіти в пристосованих приміщеннях.

Також, згідно зі змінами, у дитячих садків буде можливість залучення до роботи не тільки педагогів, а й інших фізичних осіб, послуг яких потребують установи під час освітнього процесу.

Це допоможе у виконанні варіативної частини навчання, яку заклад визначає з урахуванням особливостей регіону, індивідуальних запитів дітей або побажань батьків.

Такі особи повинні відповідати вимогам педагогічних працівників, визначеним законами “Про освіту” та “Про дошкільну освіту”: вони повинні мати високі моральні якості, вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, забезпечувати результативність і якість роботи, мати фізичний і психічний стан, який дозволяє виконувати професійні обов’язки. Постанова про зміни до Ліцензійних умов здійснення освітньої діяльності набуде чинності через два місяці з дня її опублікування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua