Альфа-Банк переміг у номінації «Краща рекламна кампанія» за версією FinAwards 2020


Альфа-Банк переміг у номінації «Краща рекламна кампанія» за версією FinAwards 2020

Днями в столичному TAO Event Hall відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2020.

Засновники премії – популярні сайти України про фінанси та інвестиції Finance.ua і Minfin.com.ua. А її організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни в сфері фінансів і технологій, компанія BankOnline.

За перші місця в 15 номінаціях боролися 32 банки нашої країни. Вибирали і банк, рекламна кампанія якого визнана найкращою.

У номінації брали участь керівники маркетингу банків, які провели успішні рекламні кампанії, завдяки яким вдалося істотно підвищити впізнаваність бренду.

Хто ж кращі з кращих? Третє місце в цій номінації на FinAwards дісталося маркетологам з Ощадбанку, друге – у співробітників monobank. А переможцем, на думку експертного журі, варто вважати рекламну кампанію у Альфа-Банку.


СМО компанії Interkassa Андрій Шараєвський і Ольга Пархоменко, директор з роздрібного кредитування Альфа-Банку Україна, з нагородою від FinAwards

Як розповіла порталу Finance.ua директор з роздрібного кредитування Альфа-Банку Україна Ольга Пархоменко, банк приділяє велику увагу креативу в рекламі.

“Наші кампанії, мабуть, найяскравіші на банківському ринку. Буквально сьогодні (станом на 28.02.2020 – ред.) стартувала кампанія по кредиту готівкою «Кеш тобі теж», в якій ми допомагаємо клієнтам здійснювати найсміливіші і навіть божевільні ідеї і мрії. Ну і, звісно, покажемо ключові переваги нашого кредиту готівкою: можливість отримати до 500 тисяч гривень всього за 45 хвилин”, – говорить Пархоменко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Рекламний ринок
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua