Названо найбільш стійкий банк України - FinAwards 2020


У п’ятницю, 28 лютого, в столичному TAO Event Hall відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2020.

Засновники премії – популярні сайти України про фінанси та інвестиції Finance.ua і Minfin.com.ua. А її організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни в сфері фінансів і технологій, компанія BankOnline.

За перші місця в 15 номінаціях боролися 32 банки нашої країни. Цього вечора визначили і «Набільш стійкий банк України».

Як вибирали? У цій номінації брали участь банки з депозитними портфелями від 1 млрд гривень з найвищими показниками стресостійкості і лояльності вкладників. Це банки, яким найбільше довіряють при розміщенні депозитних вкладів. Переможця визначали шляхом голосування експертного журі та відповідно до методики редакції порталу Minfin.com.ua.

Директор Finance.ua Сергій Віндерських вручає нагороду Володимиру Щетініну, представнику Київської регіональної дирекції Райффайзен Банку Аваль

Хто ж переміг? Переможцем в номінації «Найбільш стійкий банк» визнано Райффайзен Банк Аваль.

«По-перше, Райффайзен Банк Аваль – це завжди надійність. Наш головний козир – це тиша. Наші клієнти люблять тишу. Наш досвід – це досвід західних партнерів, нашої материнської компанії. Його ми інтегруємо на наших клієнтів і, звісно, вони це відчувають”, – зазначив для Finance.ua Володимир Щетинін, представник Київської регіональної дирекції Райффайзен Банку Аваль.

З нагородою Володир Щетінін, представник Київської регіональної дирекції Райффайзен Банку Аваль, і Анастасія Сікоза, представник центрального офісу Райффайзен Банку Аваль

Нагадаємо, починаючи з жовтня 2005 року, Райффайзен Банк Аваль є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія. Банк пропонує широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг, якими користуються понад 2,5 млн клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua