Мінекономіки пропонує створити Фонд енергоефективності для промисловості


Мінекономіки пропонує створити Фонд енергоефективності для промисловості

Міністерство розвитку економіки торгівлі та сільського господарства пропонує запланувати в держбюджеті на 2021 рік 500 млн грн на створення Фонду енергоефективності для промисловості, у 2022-му – 1 млрд грн, 2023-му – 1,5 млрд грн.

Про це повідомив міністр економіки Тимофій Милованов, на прес-брифінгу в середу.

Відповідні кошти на ці цілі пропонується передбачити в Бюджетній декларації.

“Ми направимо ці витрати на підвищення енергоефективності, впровадження нових технологій, по суті, на модернізацію енергетичної галузі”, – сказав міністр.

“Окремо пропонуємо виділити кошти на співфінансування проектів смарт-спеціалізації регіонів: по 1,5 млрд грн, 2,2 млрд грн і 3 млрд грн (відповідно в 2021, 2022, 2023 рр. – Ред.) – вся промисловість може подаватися, але за принципом співфінансування”, – пояснив він.

Крім цього, пропонується передбачити фінансову держпідтримку сільгоспвиробників у розмірі по 13,642 млрд грн на кожен з наступних трьох років.

Фінансування Фонду часткового гарантування кредитів пропонується збільшити з 240 млн у 2020 році до 1,04 млрд грн щорічно в 2021-2023 рр.

На фінансування Експортно-кредитного агентства (ЕКА) в найближчі три роки передбачається закласти по 2 млрд грн, додав Милованов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua