Україна планує лібералізувати автоперевезення з Угорщиною


Україна планує лібералізувати автоперевезення з Угорщиною

Мінінфраструктури працює над лібералізацією автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною в найближчій перспективі.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій за результатами зустрічі з державним секретарем з питань транспорту Міністерства інновацій технологій Угорщини Ласло Мошоци.

Сторони обговорили лібералізацію умов виконання автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною, реалізацію спільних інфраструктурних проектів.

Криклій наголосив на важливості для розвитку українсько-угорського транспортного діалогу зустрічі прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сийярто, яка відбулася 7 лютого 2020 року в Києві.

«Розвиток співпраці між Україною і Угорщиною має позитивну динаміку. Українською стороною розроблено проект протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди про міжнародне автомобільне сполучення, якою передбачається лібералізація двосторонніх і транзитних вантажних перевезень, і нерегулярних пасажирських перевезень. Треба також відповідати вимогам часу – робити транспортні коридори цифровими, а це значить, що паперові дозволи на перевезення повинні бути замінені зручними електронними сервісами», – зазначив Криклій.

Мошоци в свою чергу відзначив динамічний розвиток співпраці між Угорщиною та Україною в галузі транспортної інфраструктури та наголосив на важливості поєднання транспортних коридорів обох країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua