Японський фондовий ринок відкрився падінням через коронавірус


Японський фондовий ринок відкрився падінням через коронавірус

Японський фондовий індекс Nikkei 225 втрачає 2% на торгах 27 січня на тлі зростаючих побоювань поширення епідемії пневмонії, що вже стала причиною не менше 80 смертей в Китаї.

Влада КНР продовжила на три дні офіційні вихідні з нагоди святкування Нового року за місячним календарем, щоб “скоротити масові скупчення людей” і “запобігти поширенню епідемії”.

Таким чином, китайські ринки відновлять роботу лише 3 лютого, а не 30 січня, як планувалося спочатку.

Ринки Гонконгу і Південної Кореї також закриті 27 січня з нагоди Нового року за місячним календарем, австралійські ринки – з нагоди святкування Дня Австралії. Крім того, не працюють ринки Тайваню і Сінгапуру.

Економіка КНР вже почала відчувати на собі негативні наслідки: на перший день свят з нагоди Нового року за місячним календарем обсяг туризму в країні впав на 28,8%, повідомило міністерство транспорту Китаю.

“Найбільша проблема в тому, що економічний шок, який можуть відчути на собі величезний промисловий сектор і сфера споживання в КНР, миттєво почне позначатися на інших країнах, з огляду на сильні торгові і фінансові зв’язки, що утворилися при глобалізації”, – цитує експерта MarketWatch.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua