Центробанк Багамських островів почав тестувати цифрову валюту


Центробанк Багамських островів почав тестувати цифрову валюту

Фінансовий регулятор Багамських островів повідомив про випуск цифрової версії багамського долара Sand Dollar і про початок її тестування.

Згідно із заявою центробанку, цифрові платежі і допуск нових категорій постачальників фінансових послуг на внутрішній ринок прискорять реформу платіжної системи.

Спершку Sand Dollar буде випробуваний в районі Ексума, а в першій половині 2020 року географія тестування монети розшириться на Абако і кілька інших острівних районів.

«Цифровий актив дозволить підтримати стабільність фінансового сектора і знизити витрати при обробці транзакцій, а також мінімізувати ризики злочинів, пов’язаних з обігом готівкових коштів», – заявив регулятор.

Одночасно з пілотним проектом Центральний банк сприятиме розробці нових правил для цифрової валюти і захисту споживачів, в тому числі щодо стандартів захисту даних.

Про плани з випуску цифрової валюти влада Багамських островів повідомляла з червня 2018 року. Тоді міністр фінансів Петер Тернквест підкреслив важливість розробки нового цифрового платіжного сервісу для невеликих островів через скорочення присутності комерційних банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua