General Motors і LG Chem вироблятимуть батареї для електромобілів


General Motors і LG Chem вироблятимуть батареї для електромобілів

Американський автовиробник General Motors і південнокорейська компанія LG Chem спільно побудують в США фабрику з виробництва батарей для електромобілів. Після запуску фабрика буде виробляти батарей на 30 ГВтг на рік, партнери інвестують в спільне підприємство з рівними частками володіння близько $2,3 млрд.

Читайте також: Volvo представила свій перший електромобіль

GM і LG Chem будуть обмінюватися відповідними технологіями і працювати над оптимізацією конструкції батарей, щоб досягти максимальних показників при мінімальній вартості (під час спілкування з журналістами був названий орієнтир «менше ніж $100 за 1 квтг», тобто собівартість блоку на 50 квтг складе $5000).

Фабрику розмістять поблизу Лордстауна (Огайо), де протягом понад п’ятдесяти років (з 1966 по 2019 рік) General Motors збирала ДВЗ-автомобілі. Цікаво, що старий комплекс GM Lordstown Assembly був проданий в листопаді поточного року компанії Lordstown Motors, яка планує збирати там електричні пікапи і фургони Workhorse.

У свою чергу «Гігафабрику» GM/LG Chem розмістять не на старих потужностях, а в створеному з нуля комплексі на 1100 робочих місць, який розраховують запустити вже в середині 2020 року. Таким чином, Лордстаун перетвориться з місця з виробництва ДВЗ-автомобілів на хаб, який зосередиться на електричних моделях.

Зазначимо, що LG Chem поставляє свої батареї для електромобілів таким великим автовиробникам, як Audi, Mercedes-Benz, Volkswagen і Daimler. У свою чергу General Motors представив свій перший серійний електромобіль Chevy Bolt ще в 2016 році, однак відтоді не радував шанувальників новими «зеленими» моделями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua