270
Кабмін виділив 200 млн гривень на житло для ветеранів АТО і переселенців
— Казна та Політика
Кабінет Міністрів України виділив 200 млн гривень на придбання житла для ветеранів АТО і переселенців. Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі.
Повідомляється, що учасники АТО / ООС і вимушені переселенці зможуть придбати житло на пільгових умовах. Мова йде про довгостроковий кредит під 3% річних до 20 років при мінімальному власному внеску до 6% від вартості житла.
“На цю програму уряд спрямує 200 млн гривень, з них 100 млн гривень для кредитування учасників АТО / ООС і 100 млн гривень для кредитування внутрішньо переміщених осіб”, – йдеться в повідомленні.
Крім того, Кабмін виділив 1,8 млн гривень на житло для шести сімей переселенців в Житомирі.
Нагадаємо, в жовтні було виділено 300 млн гривень на доступне житло для 950 сімей в приміських районах Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Як почувається бізнес в регіонах під час війни — опитування (інфографіка)
В Україні починають будівництво нової євроколії: де проходитиме
Міжнародні резерви України досягли рекордного показника за всю історію незалежності
Київрада розгляне збільшення допомоги Захисникам і Захисницям — Кличко
Через систему OpenMarket продали майна на 2 млрд грн
Як змінили порядок грошового забезпечення поліцейських, відряджених до держорганів
