378
Європарламент підтримав збільшення квот на українську курятину
— Казна та Політика
Європарламент ратифікував внесення змін до економічної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС щодо збільшення безмитних квот на імпорт м’яса птиці (курятини).
Відповідне рішення, яке стосується поглибленої та всеосяжної ЗВТ, підтримали у вівторок 444 європарламентарії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі.
Європарламент 26 листопада ратифікував угоду між ЄС і Україною про внесення змін до економічної частини Угоди про асоціацію між сторонами щодо збільшення безмитної квоти на експорт українського м’яса птиці (курятини) до країн-членів Євросоюзу.
Домовленості передбачають поступове збільшення до 2021 року у 2,5 рази – до 70 тис. тонн на рік – безмитних квот експорту української курятини та переробленого м’яса курки.
Нині у рамках дії поглибленої і всеосяжної ЗВТ Україна-ЄС річна безмитна тарифна квота на експорт української курятини за двома підпозиціями «0207 13 70» та «0207 14 70» становить близько 20 тис. тонн.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Аналітики знизили прогноз зростання ВВП України на 2025−2026 роки
Кількість небанківських фінустанов у серпні зменшилась — огляд НБУ
184 млрд грн економії: як «Дія» заощадила кошти українцям та державі
З Ужгорода вирушили перші поїзди до ЄС новою євроколією
Велика Британія оголосила про зимову допомогу Україні на 142 млн фунтів
НБУ випустив в обіг нову пам’ятну монету «Видатні особистості України»