Кожен другий українець незадоволений своєю роботою (інфографіка)


Кожен другий українець незадоволений своєю роботою (інфографіка)

Кожен другий українець не задоволений своїм нинішнім місцем роботи.

Про це свідчать результати опитування OLX Робота.

Кого найбільше не влаштовують умови праці – фахівців у сфері сільського господарства (69%); виробництва (67%); охорони (65%).

Хто задоволений роботою – в індустрії краси (перукар, майстер манікюру, візажист і т. д.) – 67%; на будівництві – 58%.

На що скаржаться – на рівень зарплати – 57% респондентів; 26% мають претензії до умов на робочому місці; відсутність соціального пакету турбує – 22% .

Що подобається – виділяють зручний графік (42%). У 31% випадків респондентів влаштовує їхній заробіток, 30% задоволені видом своєї діяльності.

Рівень зарплати – 41% опитаних вказали, що зовсім не задоволені своїм доходом: більше половини (59%) отримують менше ніж 10 000 грн на місяць. З них 37% заробляють до 7 000 грн.

Первинні умови на робочому місці – його комфорт і безпека (33% відповідей). Для чверті респондентів більш важлива близькість роботи до дому, для 15% – сучасна техніка та обладнання. У цілому ж наші співвітчизники задоволені умовами праці: 35% оцінили їх позитивно, ще 34% – нейтрально.

Графік роботи – дві третини опитаних зізнаються, що їм пощастило з графіком роботи. Найчастіше працюють повний робочий день (47%), переваги гнучкого графіка доступні 24% респондентів, позмінно працюють 2 з 10.

Ідеальний керівник – той, який ставить зрозумілі і реальні завдання (64%). Він ставиться до підлеглих з повагою (58%), стриманий і врівноважений (31%) та готовий завжди прийти на допомогу, підказати (29%). З таким лояльним начальством працюють 56% респондентів. Незадоволених відносинами з керівником всього 18% – свідчать результати опитування на OLX робота.

Що хочуть від роботодавця – комфортні умови на робочому місці (66%), ринкову зарплату (64%), премії (47%), медичну страховку (29%) і можливість брати відгули (22%).

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua