Китай розпочав розробку 6G через місяць після запуску мобільної мережі 5G


Китай розпочав розробку 6G через місяць після запуску мобільної мережі 5G

Міністерство науки і технологій Китаю офіційно розпочало дослідження та розробку мобільної мережі 6G, відразу ж після запуску мережі покоління 5G.

Про це повідомляє CNBC.

У заяві Міністерства науки і технологій зазначається, що для цього буде створено дві робочі групи для виконання цього завдання.

“Одна група буде складатися з відповідних урядових відомств, відповідальних за те, як здійснюватимуться дослідження та розробки 6G. До іншої команди ввійдуть 37 університетів, науково-дослідних інститутів та підприємств, які викладуть технічну сторону 6G та проведуть консультації”, – йдеться у повідомленні.

Минулого місяця Китай запустив власну мережу 5G, яку у Пекіні планували увімкнути на початку 2020 року. Нова мережа пропонує великі швидкості передачі даних, які дозволяють отримувати в користування такі технології, як віртуальна реальність та автономне управління транспортними засобами.

Наразі мережа 5G тільки розпочинає розроблятися у інших частинах світу, а більшого поширення поки набула мережа 4G.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua