235
Союзники НАТО виділили для України 40 млн євро – Столтенберг
— Казна та Політика
Союзники НАТО виділили для підтримки України 40 млн євро.
Про це під час спільного брифінгу із Президентом України заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.
Читайте також: Нардепи пропонують диференціювати ставку військового збору
«НАТО продовжує надавати Україні практичну допомогу. Сьогодні ми переглянули наш комплексний пакет допомоги для України. Через 10 трастових фондів союзники НАТО і партнери виділили понад 40 млн євро для підтримки України в таких сферах, як бойове командування та контроль, кібероборона, медична реабілітація. Це призводить до реальних результатів», – зазначив Столтенберг.
Союзники НАТО, за словами Столтенберга, продовжують проводити військове навчання для українських сил і «кожного дня радники НАТО допомагають у забезпеченні провадження реформ у секторі безпеки і оборони України».
«Ми також збільшуємо нашу підтримку у Чорноморському регіоні через навчання, візити до портів і обмін інформацією. І вчора Північноатлантична рада, всі 29 союзників, відвідали чотири натівські кораблі в Одеському порту і продемонстрували наше прагнення, усіх союзників НАТО, до потужної України», – додав Столтенберг.
За матеріалами: Mind
Поділитися новиною
Також за темою
Мінекономіки затвердило нову редакцію угод про користування надрами
Уряд спростив операторам зв’язку процедури будівництва станцій
Зеленський назвав сценарії отримання репараційної позики для України
«Податок на OLX»: чотири цифрові платформи підтримали ініціативу уряду
ПДФО цього року приніс бюджету на 86 млрд грн більше, ніж торік
Італія, Мальта і Болгарія виступили проти використання російських активів для кредиту Україні
