ПриватБанк запускає віртуальні платіжні картки для бізнесу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк запускає віртуальні платіжні картки для бізнесу

Фінтех і Картки
73
ПриватБанк і Visa запустили першу в Україні віртуальну платіжну картку для підприємців і малого бізнесу «Ключ до рахунку». Її можна оформити миттєво без візиту в банк і використовувати для оплати рахунків, покупок і зняття готівки через Приват24, мобільний банк Privat24 і цифрові гаманці Apple Pay та Google Pay.
Віртуальна «Ключ до рахунку» є повноцінною банківською міжнародною карткою, нею можна розраховуватися в магазинах, а також знімати готівку, купувати квитки і отримувати інші банківські послуги. Тарифи на віртуальні картки ідентичні розцінкам на звичайні пластикові карти.
Щоб замовити віртуальну картку «Ключ до рахунку» в «Приват24 для бізнесу», потрібно натиснути відповідну кнопку в меню «Картки» -> «Корпоративні картки» -> «Додати картку». Після обробки заявки картка миттєво з’явиться в «Приват24 для бізнесу» та мобільному Privat24. У меню картки можна отримати реквізити і змінити ПІН-код, а для розрахунків у торговельній мережі її потрібно додати в віртуальний гаманець Apple Pay або Google Pay.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас