До Ради внесли ще два законопроекти щодо земельної реформи


До Ради внесли ще два законопроекти щодо земельної реформи

Депутати фракції «Слуга народу» внесли до Верховної Ради ще два законопроекти про запровадження в Україні ринку землі сільськогосподарського призначення.

Ці законопроекти №2195 та №2194 з’явилися на сайті парламенту.

Читайте також: Хто зможе купувати землю в Україні

Наразі текстів законопроектів ще немає, однак з їхніх назв (“Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” та “Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин”) відомо, що депутати планують запровадити ними електронні аукціони з продажу сільськогосподарської землі або її оренди, а також провести дерегуляцію у сфері земельних відносин.

«Більше ніяких ударів гонгу та стосів паперу за зачиненими дверима. Всі аукціони – лише онлайн. №2195 – один з трьох законопроектів пакету земельної реформи і дуже важливий», — прокоментувала авторка одного із зареєстрованих законопроектів Роксолана Підласа у Facebook.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua