У Мінекономіки назвали пріоритети на європейському напрямку


У Мінекономіки назвали пріоритети на європейському напрямку

Виконання Угоди про асоціацію з ЄС, а також отримання “промислового безвізу” є одними з ключових пріоритетів роботи уряду.

Про це міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив на форумі YES.

Читайте також: Новий міністр економіки розповів, як знизити комунальні тарифи для населення

“Нам потрібні союзники в міжнародній торгівлі. Звісно, що в першу чергу мова йде про ЄС. Саме тому пріоритетом для нашої роботи є реалізація Угоди про асоціацію з ЄС. Зокрема, одним з найважливіших пріоритетів є “промисловий безвіз”, вирішення питань стандартизації, що спростить наш експорт”,- заявив міністр.

Разом із тим Милованов відзначає, що Україна “відкрита для всіх торгівельних партнерів, зокрема й США, але й не тільки”.

“Наші компанії, які торгують на експорт, більш ефективні. Тому підтримуючи експортерів, ми підтримуємо зростання ефективності української економіки в цілому. Це дозволить підвищити ефективність праці – і це теж наш пріоритет”,- додав Милованов.

Нагадаємо, що промисловий безвіз є неофіційною назвою угоди АСАА, яка впроваджує визнання еквівалентності системи технічного регулювання та оцінки відповідності європейській, що дозволило б виробникам промислової продукції отримувати необхідні сертифікати в Україні, а не їхати в ЄС у пошуках офіційного представника (резидента ЄС), який може тримати цей сертифікат. За оцінками експертів, потенційно ця угода може охопити до п’ятої частини українського експорту до ЄС, передусім продукцію машинобудування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua