Названо головні помилки водіїв у випадку, коли їх зупиняє поліція


Названо головні помилки водіїв у випадку, коли їх зупиняє поліція

Кожного водія час від часу зупиняє поліція. Це неминуче. Головне в цьому випадку – не робити помилок. Інакше ви не тільки втратите багато часу, але вас також можуть оштрафувати. Є, принаймні, помилки, які роблять водії, коли їх зупиняє поліція.

Вигідні картки для водіїв

Виходити з авто без запрошення

Поліцейський, якщо у нього виникне в цьому потреба, може запропонувати водієві вийти з автомобіля. Але водій може залишитися за кермом і спілкуватися з ним через відкрите скло. Якщо ви одразу вийдете з авто, поліцейський може вас у чомусь запідозрити.

Виправдовуватися

Не поспішайте виправдовуватися перед поліцейським, який вас зупинив. Це не дуже гарно. До того ж, вас можуть зупинити зовсім не з тієї причини, з якої ви почнете вибачатися і виправдовуватися. Тому наша порада – не поспішайте «відкривати карти».

Хабарі

Українське законодавство передбачає кримінальну відповідальність не тільки за отримання хабара, але і за його передачу. Боротьба з хабарництвом в поліції розгорнулася неабияка. Краще не ризикуйте, а заплатіть штраф, якщо вже порушили правила дорожнього руху. Інакше наслідки можуть бути набагато сумнішими.

Похвалятися знанням законів…

Буває, що водії, відчуваючи свою невинність в порушенні ПДР, починають це доводити поліцейському. При цьому вони посилаються на букви закону і на слова якогось юриста. Неправильний спосіб поведінки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua