Чиновники Південно-Української АЕС майнили криптовалюту в режимному приміщенні станції


Чиновники Південно-Української АЕС майнили криптовалюту в режимному приміщенні станції

Чиновники Південно-Української АЕС (Миколаївська область) встановили в режимному приміщенні станції комп’ютерне обладнання, яке використовувалося для майнінга криптовалюти і яке призвело до розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, пише УНН з посиланням на постанову Центрального районного суду міста Миколаєва.

“СВ УСБ України в Миколаївській області розслідується кримінальне провадження № 22019150000000006 за відомостями про те, що посадові особи ВП “ЮУАЕС” в режимному приміщенні станції несанкціоновано розмістили комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет, в результаті чого сталося розголошення відомостей про фізичний захист, які становлять державну таємницю”, – зазначено в тексті документа.

Несанкціоновано встановлене обладнання знайшли на станції слідчі СБУ під час санціонованого обшуку 10 липня. Правоохоронці виявили та вилучили медіа-конвертер, оптоволоконний кабель і частину мережевого кабелю.

“Слідчий звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту на зазначене майно. В обґрунтування задоволення клопотання вказав, що зазначені предмети є знаряддям скоєння злочину, накладення арешту необхідно для запобігання можливості псування, приховування та пошкодження вилученого майна”, – відзначили в суді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:СБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua