Чого очікувати від курсу цього тижня?


Чого очікувати від курсу цього тижня?

За тиждень курс долара до гривні змінився на різних сегментах валютного ринку різноспрямовано і при цьому зовсім незначно, консолідація поблизу поточних рівнів триває.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 25,09 грн до 25,14 грн (+0,2%).

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрділінг», за цей же час змінилися з 25,19/25,22 до 25,18/25,22 (-0,04%).

Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень знизилися з 25,12/25,43 до 25,11/25,39 (-0,05%/-0,2%).

При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею скоротився з 1,3% до 1,1% за рахунок більш швидкого зниження курсу продажу в порівнянні з купівлею, що свідчить про стабілізацію ситуації в секторі готівкової валюти.

“Те, що протягом тижня курс долара змінився незначно і в різних напрямках, а пропозиція на міжбанку за тиждень взагалі не змінилася, свідчить про стабілізацію курсу на поточних рівнях і дозволяє припустити, що в короткостроковій перспективі поблизу цих рівнів долар і залишиться”, – пояснює для читачів Finance.ua Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

За прогнозами експерта, цього тижня варто очікувати значних змін долара до гривні.

“Долар на міжбанку може торгуватися поблизу 25,2 грн, а готівковий долар в банках близько 25,1/25,3 грн”, – зазначає Іосуб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua