ЄІБ виділить $250 мільйонів для агроінфраструктури України


ЄІБ виділить $250 мільйонів для агроінфраструктури України

Кабмін схвалив проект листа уряду до Європейського інвестиційного банку про надання 250 млн доларів до сфери дії Рамкової угоди між Україною та ЄІБ.

Відповідне розпорядження Кабміну від 14 серпня №603 оприлюднено на урядовому порталі.

Читайте також: Як в областях України ремонтують дороги

“Схвалити проект листа уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо належності пропозиції про фінансування у розмірі 250 млн дол. США зазначеним банком проекту “Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси” до сфери дії Рамкової угоди між Україною та інвестиційним банком, укладеної 14 червня 2005 р. в Люксембурзі”, – сказано в розпорядженні.

У пояснювальній записці до документа зазначено, що ухвалене розпорядження сприятиме залученню в реальний сектор економіки середньострокових фінансових ресурсів для розвитку приватного сектора економіки, поліпшенню енергоефективності виробництв, посиленню позицій українських підприємств у сфері міжнародної торгівлі, збільшенню податкових надходжень підприємств в державний бюджет України, а також поліпшенню бізнес-клімату та створенню умов для активізації інвестиційної діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua